#Школа8_простір_можливостей

10:23
22 Pushup Challenge

Упав – віджався. Флешмоб 22 Pushup Challenge охопив Україну. Військовослужбовці, поліцейські, політики та звичайні громадяни віджимаються на підтримку ветеранів АТО. Таким чином намагаються привернути увагу суспільства до проблем, з якими стикаються захисники після повернення до мирного життя. У вівторок естафету від київської школи №14 прийняли учні школи №8 міста Києва. Естафету передано школі №16 міста Києва.

22 Pushup Challengeфлешмоб, започаткований 2016 року в США, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.

 

22push from vetrov

Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки. Пізніше цю цифру уточнили і знизили до 20 (7403 ветерана армії США покінчили життя самогубством в 2014 році). Для попередження самогубств серед ветеранів був започаткований рух #22Kill, на сайті якого можна пожертвувати гроші на допомогу ветеранам, а також ведеться рахунок віджимань.

В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру і до неї долучились представники вищого політичного керівництва та військового командування держави. Акція проходить на підтримку ветеранів, що повернулись із зони проведення АТО.

Участь у флешмобі передбачає віджимання на камеру та адресну передачу естафети іншим учасникам.

Переглядів: 785 | Додав: школа8 | Рейтинг: 4.5/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]