#Ліцей8_простір_можливостей

В рамках тижня математики і фізики учні 6 класу зі своїм класним керівником Дорошенко Ангеліною Федорівною ознайомили учнів школи з міжнародним конкурсом-грою «Кенгуру». Під час заходу, окрім отримання цікавої інформації, учні прийняли участь в цікавих математичних вікторинах та іграх.

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.

У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщ ... Читати далі »

Переглядів: 1078 | Додав: школа8 | Дата: 26.02.2017