#Ліцей8_простір_можливостей

22.09.2022 у школі I-III ступенів   #8 Оболонського району міста  Києва відбувся турнір з шашок-64 до "Дня вчителя" у віковій категорії до 10 років. У змаганнях приймали участь усі бажаючі діти початкових класів. Усього було 25 дітей. Турнір проходив по наступній системі: 1/4 - 6 груп, 1/2 - 2 групи та фінал.

Після проведеного жеребкування розпочалися ігри 1/4 фіналу. Ігри проходили у рівній боротьбі. Ніхто не хотів програвати, бо до 1/2 фіналу проходили діти, які посіли у своїх групах перше та друге місце. Дуже цікава боротьба проходила у другій, третій та четвертій групах. Де за вихід у 1/2 фіналу було зіграно додаткові партії.

У другій групі додаткову гру грали Жбанкова Катерина (3В) та Клименко Олександр (2Г) у четвертій групі грали Гусак Іван (4А) та Луцюк Поліна (4А). У досить рівній боротьбі перемогу та путівку до 1/2 отримали Гусак І. та Клименко О. Слід виділити протистояння у третій групі двох сестер Лаптєвих Наталіі та Дарії, де несподівано для сестер перемогу у двобої  виборола наймолодша Наталя, яка і вийшла до 1/2 фіналу.

У півфінал за результатами змагання вийшли 12 учасників, які після же ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: школа8 | Дата: 22.09.2022