#Школа8_простір_можливостей

Триває карантин, а з ним і дистанційне навчання учнів Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва. Вчителі теж вчаться. Вчаться застосовувати можливості соціальних мереж та месенджерів для формування освітнього середовища.
Вчителька німецької мови Новікова Анастасія Костянтинівна (Anastasia Novikova) використовує прямі трансляції у вайбері та записані на мобільний телефон ролики, щоб пояснити дітям найскладніші питання уроку та розібрати завдання, які необхідно виконати самостійно.
Учні з нетерпінням чекають уроки Анастасії Костянтинівни.

... Читати далі »

Переглядів: 438 | Додав: школа8 | Дата: 19.03.2020

І все на світі треба пережити...
Такої ситуації, яка є зараз в країні ніколи не було.
Але ми переживемо і вийдемо з цієї ситуації сильнішими, мудрішими, досвідченішими.
В таких обсягах ми ще ніколи не займалися дистанційним навчанням. І організувати його для 1354 учнів не так-то просто. Але ми справимося! МИ СПРАВЛЯЄМОСЯ! Вже сьогодні, зараз.
Багато читаю (особливо в батьківських групах) нарікань, що просто вчителі дітям дали завдання і обіцяють його перевірити згодом - після карантину. Є подекуди й таке. Але, в більшості своїй, вчителі дійсно намагаються створити для своїх учнів дистанційне освітнє середовище.
Сьогодні хочу представити вам вчительку 4-Г класу Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва Гааєвську Анну Євгенівну. Ось такі чудові відео-уроки з математики та української мови вона створює для своїх учнів:

... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: школа8 | Дата: 19.03.2020