#Ліцей8_простір_можливостей

Семінар вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

для вчителів Оболонського району.

Формування національно-патріотичного світогляду учнів

через науково-дослідницьку діяльність.

 

Мета: познайомити вчителів з методом використання хмарних технологій, досягненнями науково-дослідницької діяльності, з результатами виховної роботи в процесі формуваня національно-патріотичного світогляду учнів;

підвищити професійну майстерність вчителів, показати роль вчителя у формуванні свідомості школярів;

демонстрація ефективності міжпредметних зв'язків на уроках історії та виховній роботі.

На семінарі   директор школи Осадча Т.В. поділилась досвідом використання  елементів хмарних технологій у формуванні національно-патріотичного світогляду.

Вчитель Бова Т.М. ознайомила присутніх, як за допомогою етнологічної науково-дослідноцької     діяльності виховувати в учнях патріотизм та любов до своєї країни.

З елементами проектної ... Читати далі »

Переглядів: 766 | Додав: школа8 | Дата: 17.12.2015

Учні 5 Б класу під керівництвом вчителя історії Куниці Віри Феодосіївни взяли участь в історичному проекті «Родинне дерево». Працюючи над проектом, учні зрозуміли, що родина – це маленька частина великої України. Познайомившись з символами нашої держави, виникла ідея – разом з родинним деревом розробити герб родини. В процесі роботи над цією темою учні  п'ятикласники  зрозуміли, що історія кожної родини тісно пов'язана з історією нашої країни. Дослідження традицій, елементів побуту, фольклору, привели до організації цікавого виховного  заходу "Єдина родина - єдина країна", участь в якому взяли діти, батьки, бабусі і дусі.

Переглядів: 1369 | Додав: школа8 | Дата: 17.12.2015