#Школа8_простір_можливостей

« 1 2 3 4 5 ... 59 60 »
Бути українцем, це пам'ятати про своє коріння, об'єднуватись заради спільної мети, заради майбутнього, заради перемоги!!!
Соборна Україна - вільна держава!

Ми всі - одна сім’я, 

Єдина ми родина,

... Читати далі »

Переглядів: 97 | Додав: школа8 | Дата: 22.01.2023

Цей рік став дивним випробуванням, під назвою "а чи може нас спинити щось?".

За 9 проведених новорічних раночків світло не з'явилось жодного разу. Чи можливо провести свято без світла, звуку, гірлянди, мікрофонів, фонограм? Можливо!!! Це було не звично, іноді складно, але дуже круто!

Ми щиро дякуємо нашим десятикласникам, які проводили новорічні свята цьогоріч! Безпалько Родіон, Гарус Серафим, Антропова Ліза, Д'яченко Міша, Поплавець Максим, Нуріджанян Сєда, Охтиров Артем, Коваль Руслан, Бовкун Віка, Алфелді Олег, Кротовська Софія стали міцною командою заради учнів початкової школи!

Ми зустрічаємо 2023 рік з усмішками, ми зустрічаємо його сильними, ми будемо в ньому щасливими, бо ми нездоланні!

Переглядів: 99 | Додав: школа8 | Дата: 24.12.2022

Сьогодні учні та вчителі нашої школи відвідали наших незламних воїнів, які перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні № 8 та мали честь привітати їх з прийдешніми різдвяними та новорічними святами. Саме завдяки героїчним захисникам ми навчаємося в школі, працюємо, вільно ходимо вулицями нашого рідного міста. Велика шана нашим ГЕРОЯМ!

Сподіваємося, що ми сьогодні змогли подарувати їм частку свята, гарного настрою, посмішки.

Дякуємо за наше життя!

Переглядів: 81 | Додав: школа8 | Дата: 23.12.2022

«Наша творчість та ідеї для Перемоги!» під таким гаслом в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбувся міський конкурс учнівської молоді «Інженерінг – фест 2022». У змаганнях взяли участь 10-ть команд загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти Києва, серед них і команда нашої школи: учні 6-Г класу Матвієнко Мирослав, Костиркін Дмитро, Передерій Тимур, Сервета Тимофій, під керівництвом вчителя технічної праці Любивого Віктора Миколайовича. Учасники продемонстрували розробки та діючі пристрої і моделі для потреб Збройних сил України. Тут можна було побачити портативний генератор з використанням альтернативних джерел енергії, моделі рухомих транспортних засобів для потреб ЗСУ, механічні пристрої, які працюють дистанційно для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, а також охоронні системи різного призначення. Всі учасники конкурсу захищали свої проекти, журі оцінювало їх одразу в роботі. Діти, які представили найкращі технічні моделі, отримали нагороди за свої винаходи, серед який були й такі, що згодом можуть бути використані в українській армії! Слава Україні! Слава ЗСУ!

 

Переглядів: 78 | Додав: школа8 | Дата: 14.12.2022

Сьогодні міжнародний день волонтера і звісно ми не могли не відзначити у школі таку чудову дату!

У початковій школі відбувся благодійний ярмарок, результатом якого стала кругленька сума -

23350 грн!!! Неймовірний результат, дуже дякуємо кожному хто долучився!

Завтра нас чекають одразу дві важливі дати, це День святого Миколая і День збройних сил України.

Тому ми продовжуємо свій сьогоднішній волонтерський рух, додаємо трошки новорічного дива і зібрані кошти передаємо на потреби наших нездоланних, найсміливіших, найсиль ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: школа8 | Дата: 05.12.2022

Публікую матеріали поетичного фестивалю асоційованих шкіл ЮНЕСКО «На крилах надії» 2022 (on-line). До участі були запрошені учасники-школи ПАШ ЮНЕСКО м. Києва та школи партнери.

       Фестиваль приурочений до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Тема заходу «Святість життя полягає в робленні добра людям».

  З ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: школа8 | Дата: 04.12.2022