#Ліцей8_простір_можливостей

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 67 68 »

 

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розуміннями важливості збереження власного життя і здоров’я.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я близько 20% від усіх загиблих при аваріях і катастрофах можна було б урятувати при своєчасному та кваліфікованому наданні першої допомоги. Нормативні документи визначають порядок надання домедичної допомоги, але, на жаль, не встановлюють чіткого переліку засобів, якими має надаватися ця допомога. Насамперед знання переліку засобів надання першої допомоги та вміння користуватися ними  необхідне особам, які не мають досвіду або вперше мають справу з нещасним випадком. Неоднозначність у питаннях, пов’язаних з тим, що має бути під рукою у разі надання першої допомоги, зменшує шанси на порятунок потерпілого, з метою поліпшення якості осв ... Читати далі »

Переглядів: 514 | Додав: школа8 | Дата: 27.10.2019

23 жовтня 2019 року  у школі І-ІІІ ступенів №8 з успіхом  пройшов  калейдоскоп методичних ідей для вчителів-словесників Оболонського району міста Києва «Націєтворчий контент інтеграції на уроці»  –  феєричне свято національного духу, розкутої думки та розкриленої творчості.

Педагоги зібралися  поглибити теоретичні знання та практичні вміння щодо формування на уроках філологічного циклу громадянської компетентності шляхом інтеграції в освітній процес націєтворчих засад через постаті великих українців.

Захід розпочався безсмертною «Червоною рутою» Володимира Івасюка – камертоном національної ідентифікації – та гранично чесним гостропроблемним вступним словом Німчик Ірини Іванівни, заступника директора з НВР.

Учитель української мови та літератури Качан Валентина Федорівна поділилася ґрунтовним досвідом  створення методичних кейсів для реалізації наскрізних змістових ліній патріотичного спрямування, розгорнувши галерею видатних митців ... Читати далі »

Переглядів: 644 | Додав: школа8 | Дата: 24.10.2019

Переглядів: 538 | Додав: школа8 | Дата: 13.10.2019

Напередодні свята Дня захисника України, вчителі фізичного виховання нашої школи, Пилипчук Оксана Анатоліївна та Матвієнко Анатолій Степанович, традиційно організували та провели спортивні розважальні змагання «Козацькі забави» серед учнів 11 класів.

У програмі заходу були спортивні естафети, змагання та інші цікаві і веселі конкурси. Спортивний, захід «Козацькі забави» об’єднав кілька напрямів – це і військові вправи, розвиток і збереження національних військових традицій, виховання здорового способу життя серед учнів.

Варто відзначити хорошу організацію проведення зустрічі. Задоволені уболівальники, постійно підбадьорювали учасників схвальними вигуками та вітали переможців гучними оплесками. Всі отримали позитивні емоції.

Загалом змагання пройшли цікаво, весело та пізнавально. Учасники ... Читати далі »

Переглядів: 603 | Додав: школа8 | Дата: 10.10.2019

 

День працівників освіти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

 

День працівникі́в осві́ти (офіційно), або День учителя, — професійне свято працівників освіти України; відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Всесвітній день учителів (англ. World Teachers' Day) відзначають 5 жовтня. Неофіційний День вихователя і всіх дошкільних працівників України (Всеукраїнський день дошкілля) відмічається щорічно 27 вересня.

Історія свята

Ідея святкувати День учителя задля вшанування працівників освіти з'явилася в багатьох країнах у XIX століття — в основному, заходи присвячувалися видатним місцевим педагогам або визначним історичним подіям галузі. Наприклад, День учителя в Аргентині (11 вересня) заснований у пам'ять видатного педагога-активіста, президента країни Домінго Фаустіно Сарм'єнто, а в Індії (5 вересня) — на честь філософа, громадського діяча і також президента країни Сарвепаллі Радхакришнана.

У республіках СРСР свято вчителів почали відзначати з 1965 року. Офіційно День учителя був закріплений 1980 року Постановою Президії Верховної Ради СРСР «Про святкові і пам'ятні дати». Відзначався у першу неділю жовтня. У незалежній Україні « ... Читати далі »

Переглядів: 541 | Додав: школа8 | Дата: 06.10.2019

      1 жовтня 2019 р. в нашій школі пройшов «Оліпійський урок 2019». В гості до школи  завітали срібна призерка Олімпійських ігор з академічного веслування Тетяна Устюжаніна, заступник директора ДЮСШ "БУРЕВІСНИК" Світлана Сівко,  директор ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник» Антон Продан,  за підтримки київського міського відділення НОК Украіни та сприяння вчителя фізичноі культури школи Оксани Пилипчук.

      Цікава розповідь про академічне веслування, досягнення та перемоги України в цьому виді спорту захопили всіх присутніх. Майстер клас з веслування академічного на ергометрах, вікторина на олімпійську тематику визвали зацікавленість дітей до веслування.  Багато учнів були запрошені до ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник».
                 Дякуємо нашим чемпіонам за корисний урок!

Переглядів: 536 | Додав: школа8 | Дата: 01.10.2019