#Школа8_простір_можливостей

22:10
Школа майбутнього

Дякуємо благодійному фонду "Школа Майбутнього" за чудові зустрічі з людьми, які мають певні досягнення і успіхи в своєму житті.

Перша зустріч пройшла з IT-юристом Катериною Доброгаєвою.

Діти узнали про специфіку роботи ІТ-юриста та про законодавчу базу в цьому середовищі. Багато цікавих питань та думок було почуто від учнів 9 класів. Вважаю ці слова Катерини яркою ілюстрацією зустрічі:

І знову крутий досвід. Лекція з дітьми покоління Z. На питання: «Хто така успішна особистість?», отримала відповідь, що це людина, яка робить що хоче. Дуже круто лишатися на протязі життя людиною, яка не втрачає максималізму і мрійності.   

Інша бесіда відбулася із керівником українського філіалу спортивного агентства Entersport, баскетбольним тренером, дворазовим чемпіоном NBA та Національної баскетбольної асоціації Медведенком Станіславом.

Станіслав розповів учням про свій спортивний досвід в США та в Україні, про особливості життя в США, про те як американські підлітки ставляться до спорту.

А ще Станіслав акцентув увагу на тому, що люди які займаються спортом успішні й в усіх інших сферах життя, що саме спорт допомагає досягти вершин та не зламатися під тиском долі.

Переглядів: 528 | Додав: школа8 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]