#Школа8_простір_можливостей

12:46
День цивільного захисту

   Відповідно з „Планом основних заходів підготовки цивільного захисту навчального закладу на 2019 рік”, 18 квітня  в школі було проведено День цивільного захисту та  об’єктового  тренування  на тему: „Дії органів управління, сил та структурних підрозділів ЦЗ школи у разі виявлення у навчальному корпусі школи пожежі” під керівництвом начальника ЦЗ школи – директора школи Осадчої Т.В.

   Перед першим уроком проведено інструктивний збір представників 1-11 класів, поставлено завдання щодо дій, передбачених планом Дня ЦЗ. Учнями 11 класів  було проведено інформаційні хвилинки за тематикою ЦЗ. У цей день було переглянуто науково-популярні, хронікально-документальні фільми та мультфільми з питань цивільного захисту. На перервах діти прийняли участь у майстер-класах по застосуванню засобів індивідуального захисту.

   О 11.00 за сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено учбову евакуацію особового складу школи. Організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено  евакуацію усіх учасників навчально-виховного процесу (6 хвилин), учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

Переглядів: 513 | Додав: школа8 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]